Ansatte


Våre ortopediingeniører og ortopediteknikere har god oversikt i faget og kompetanse til å håndtere de fleste hjelpemidler. Vi har bofast bemanning i Trondheim, Ålesund og Namsos, og har reisevirksomhet til Levanger, Orkdal, Volda og Mork.

 

Adm.direktør: Mette Vestli, mette.vestli (at) tov.no, telefon 73 84 56 30

Økonomisjef: Kari Wessel, kari.wessel (at) tov.no, telefon 73 84 56 30

Klinikkleder: Kristin Goihl, kristin.goihl (at) tov.no, telefon 73 84 56 30

Verkstedleder: Glør Stai, glor.stai (at) tov.notelefon 73 84 56 30

Avdelingsleder Ålesund: Siv Elizabeth Ulstein, siv.elizabeth.ulstein (at) tov.no, telefon 73 84 56 30

Ansvarlig klinikk Namsos/seniorrådgiver: Hans Petter Aursand, hans.petter.aursand (at) tov.no, telefon 73 84 56 30

Kvalitestleder: Anne Cathrine Fløttum, anne.cathrine.flottum (at) tov.notelefon 73 84 56 30

Utviklingsleder: Tobias Goihl, Tobias.goihl (at) tov.no, telefon 73 84 56 30